Adwokat Marcin Kostka

Absolwent Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Edukację prawniczą kontynuował odbywając aplikację adwokacką w ramach szkolenia organizowanego przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu.

Od 2015 r. już jako adwokat członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu.

W trakcie studiów oraz odbywania aplikacji adwokackiej doświadczenie zdobywał zarówno poprzez pracę w Kancelariach, początkowo w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Czapczyński, Górecki, Powązka, następnie Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych PGNG s. c., jak i Krej & Krej, w których zajmował się w szczególności szeroko pojętą obsługą podmiotów gospodarczych, zarówno spółek prawa handlowego, jak i pozostałych form prowadzenia działalności gospodarczej, zajmując się między innymi analizą problematyki dotyczącej kompleksowego wprowadzania na rynek nowych usług w ramach oferty przedsiębiorstwa oraz wszelkich kwestii związanych z prawną stroną funkcjonowania przedsiębiorstw.

W trakcie aplikacji pozyskał również doświadczenie w zakresie spraw szeroko pojętego prawa cywilnego, zwłaszcza spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz spadkowego, jak i również spraw z zakresu prawa karnego, nabywając doświadczenia między innymi w ramach praktyk w rejonowych jednostkach prokuratury.

W swojej pracy stawia na profesjonalną oraz kompleksową analizę problemu oraz stanu faktycznego, zindywidualizowaną pod kątem każdego klienta i w miarę możliwości dążenie do rozwiązania sporu w szczególności za pomocą metod ugodowych.